Svetainės struktūra Mano VGTU Medeinė

Naujienos

Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas 2018-02-15 Švietimo ir mokslo ministrės sveikinimas.
Saulėtekio kelio akcija: už rankų susikibusi eilė nusidriekė per visą universitetų miestelį Saulėtekio kelio akcija: už rankų susikibusi eilė nusidriekė per visą universitetų miestelį 2018-02-15 Šiais metais minime neeilinį įvykį – Valstybės atkūrimo 100-metį.
Rektoriaus sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga Rektoriaus sveikinimas Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga 2018-02-15 Sveikinu visus su Valstybės atkūrimo 100-mečiu!
VGTU paminėjo atkurtos Lietuvos šimtmetį (nuotraukų galerija) VGTU paminėjo atkurtos Lietuvos šimtmetį (nuotraukų galerija) 2018-02-14 Vasario 13 d. Vilniau Gedimino technikos universiteto (VGTU) bendruomenė minėjo atkurtos valstybės šimto metų jubiliejų.
Profesorius T. Kačerauskas: Lietuvos verslui praverstų naivumo vadyba Profesorius T. Kačerauskas: Lietuvos verslui praverstų naivumo vadyba 2018-02-14 Kokios naudos ir žalos atneša kūrybingumas? Kaip galima jį skatinti? Kaip dirbti su kūrybininkais?
Pirmą kartą Lietuvoje vyks Nacionalinis ekonomikos egzaminas Pirmą kartą Lietuvoje vyks Nacionalinis ekonomikos egzaminas 2018-02-13 Pirmą kartą Lietuvoje vyks Nacionalinis ekonomikos egzaminas.
Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ studijoms rudens ir pavasario semestrams Kviečiame teikti paraiškas Erasmus+ studijoms rudens ir pavasario semestrams 2018-02-13 Visus Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentus kviečiame dalyvauti Erasmus+ studijų atrankoje ir vykti studijoms/baigiamojo darbo rašymui į užsienio universitetus.
Už transporto politiką atsakinga Europos Komisijos narė dalyvavo diskusijoje VGTU Už transporto politiką atsakinga Europos Komisijos narė dalyvavo diskusijoje VGTU 2018-02-12 Vasario 12–13 dienomis oficialaus darbo vizito į Lietuvą atvyksta už transporto politiką atsakinga Europos Komisijos narė Violeta Bulc.
VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose 2018-02-09 Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) vasario 8–10 dienomis dalyvaus studijų parodoje Vilniuje.
VGTU pirmieji Lietuvoje pradės rengti dronų specialistus VGTU pirmieji Lietuvoje pradės rengti dronų specialistus 2018-02-08 Pirmieji profesionalūs dronų specialistai, galintys konstruoti ir prižiūrėti šiuos įrenginius, juos valdyti ir pritaikyti naujoms sritims nuo 2018 m. rugsėjo bus rengiami Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU).
Daiktų internetas: artėja mobiliųjų įrenginių baterijų išnykimas Daiktų internetas: artėja mobiliųjų įrenginių baterijų išnykimas 2018-02-08 Baterijos ilgą laiką buvo ir vis dar tebėra vienas iš svarbiausių nešiojamų išmaniųjų įrenginių komponentų. Tačiau neseniai pristatytas pirmasis be baterijos veikiantis mobilusis telefonas bei išmanusis laikrodis rodo, kad baterijų era artėja į pabaigą, o naujas daiktų interneto etapas jau netoli.
Pirmajame Lietuvos gimnazistų hakatone – išradimai išmaniems namams Pirmajame Lietuvos gimnazistų hakatone – išradimai išmaniems namams 2018-02-08 Savaitės pabaigoje gabiausi mokiniai iš visos Lietuvos rinkosi Vilniaus licėjuje, kur vyko pirmasis techninės kūrybos hakatonas gimnazijoms „TechHero 2018“.
Jaunuoliai ieškos inovatyvių būdų šiuolaikinio pasaulio problemoms spręsti Jaunuoliai ieškos inovatyvių būdų šiuolaikinio pasaulio problemoms spręsti 2018-02-07 Didelio susidomėjimo sulaukusi, šiemet ir vėl prasidėjo tarptautinė jaunimo verslumo skatinimo programa „Futurepreneurs“. Joje dalyvauja apie 150 jaunuolių. Tris mėnesius truksiančios programos metu jie plėtos savo idėjas, mokysis, kaip kurti tvarų ir pokyčius skatinantį verslą bei varžysis dėl piniginių bei kitų prizų.
VGTU dėstytojams suteiktos Lietuvos mokslo premijos VGTU dėstytojams suteiktos Lietuvos mokslo premijos 2018-02-06
Vasario 5 dieną Lietuvos mokslų akademijoje Lietuvos mokslo premijų (LMP) komisija paskelbė, kas tapo 2017 m. LMP laureatais - tarp jų - 2 VGTU darbuotojai. Fundamentinių mokslų fakulteto Matematinio modeliavimo katedros vedėjas prof. habil. dr. Raimondas Čiegis kartu su kolegomis iš Vilniaus Universiteto prof. dr. Artūru Štikonu ir akademiku prof. habil. dr. Mifodijumi Sapagovu apdovanotas Lietuvos mokslo premija fizinių mokslų srityje už darbų ciklą „Neklasikiniai diferencialiniai uždaviniai ir jų sprendimo metodai“. O Tomui Šinkūnui bei jo kolegoms iš Vilniaus universiteto  Virginijui Šikšniui, Giedriui Gasiūnui ir Tautvydui Karveliui premija suteikta už darbų ciklą „CRISPR-Cas sistemų tyrimai: nuo bakterijų imuniteto iki  genų redagavimo technologijos“.
„Komiksai: pažink ir kurk“: VGTU dėstytojų knygos pristatymas „Komiksai: pažink ir kurk“: VGTU dėstytojų knygos pristatymas 2018-02-06 Vasario 8 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) dėstytojų Tomo Mitkaus ir Vaidos Nedzinskaitės-Mitkės knygos „Komiksai: pažink ir kurk“ pristatymas.
1 2 3 ... 95
  • Puslapio administratoriai:
  • Vaiva Norkevičiūtė
  • Vilma Purienė
  • Eglė Kirliauskaitė
  • Dovilė Juršytė
  • Justė Kareivaitė
  • Agnė Augustinaitė
  • Liucilė Vervečkaitė